HAKKIMIZDA

KUBA MOTOR olarak 2011 yılından beri LONCIN işbirliği içinde ATV grubu ürünlerini Türkiye pazarında satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmekteyiz.

LONCIN, motosiklet, motosiklet motoru, genel güç makineleri üretimi ve satışıyla uğraşan büyük bir özel kuruluştur. 1993 yılının başlangıcından bu yana, on dokuz yıllık aralıksız kendini geliştirmenin ardından, Chlamys Mu rüzgar ve yağmur, ileri teknoloji ve profesyonel üretim kapasitesi sayesinde, BMW ve diğer uluslararası firmalarla işbirliği çalışma üretimini geliştirmektedir. Tanınmış ve yenilikçi bir vizyona sahip şirketimiz, 7000'den fazla personel ile sektöründe lider bir kuruluştur.

Motosiklet, motosiklet motoru ve genel güç makinesi üretimi endüstrisinde, koordinasyon gelişimi gibi genel avantajlara öncülük ediyor. Sektörde yedi yıl üst üste ihracaatta birinci sırada yer alan LONCIN; Motosiklet motoru üretimi ve satışıyla uzun yıllardır sektörün ön sıralarında yer alan, genel makine ürünleri satışında yıllık bileşik büyüme oranı %30'un üzerinde olan bir firmadır.

Copyright © LONCIN Türkiye. Tüm Hakkı Saklıdır.